Kariera

Inwentus sp. z o.o. będąca jednym z liderów branży obrotu wierzytelnościami w segmencie B2B, planując dalszy rozwój w Sosnowcu, poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy w ramach struktur Inwentus Sp. z o.o. na stanowiska związane z faktoringiem, windykacją i wykupem wierzytelności.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Specjalista ds. Wierzytelności
  • Specjalista ds. Wierzytelności i Faktoringu
  • Doradca klienta w spr faktoringu i wierzytelności
  • Asystent Działu Windykacji

Osobom zatrudnionym na ww stanowiskach w firmach konkurencyjnych, które zechcą umówić się na spotkanie proponujemy całkowitą dyskrecję.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@inwentus.pl

W tytule e-maila prosimy podać nazwę stanowiska. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji{zgodnie z Ustawą z dn.10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych {DZ.USTAW z 2018,poz.10} oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady [UE] 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [RODO]”.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

+48 501 224 124
Rozpocznij czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj na Inwentus.pl,

jak możemy Ci pomóc?